Slider

Letni obóz sportowo rekreacyjny Łukęcin 2023

Akademia Karate Tradycyjnego Płock

Piotr Kuś tel. 665 614 625

Adres e-mail: biuro@karatetradycyjne.com

www.karatetradycyjne.com

 

Letni obóz KARATE nad morzem – ŁUKĘCIN 2023

 

TERMIN: 24.06-03.07.2023r.

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy „Pionier” ul. Słoneczna 13, Łukęcin, http://www.pionier.lukecin.pl/o-nas.html

Program treningowy karate tradycyjnego: zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy PZKT, zajęcia przewidziane są z podziałem na grupy wiekowe i w zależności od stopnia zaawansowania ćwiczących.

 

Program sportowo-rekreacyjny: zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka, w plenerze oraz nad morzem
(w zależności od uwarunkowań pogodowych).

 

Program kulturalny: wycieczki krajoznawcze pozwalające wszystkim uczestnikom zapoznanie się z kulturą regionu, dyskoteka, wieczorki integracyjne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia taneczne i wiele innych.

 

Tak jak w poprzednim roku, letni obóz karate „Łukęcin 2023” jest zorganizowany przy współpracy z „Wrocławski Instytut Karate Tradycyjnego” oraz „Klub Karate Tradycyjnego DOJO Lubin”.

Informacje o ośrodku: Położony w odległości 400 metrów od morza, to doskonałe miejsce do wypoczynku. Swoim położeniem wśród pięknych i rzadkich okazów drzew sprzyja miłemu i spokojnemu spędzeniu czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Na ogrodzonym 1,5 ha terenie znajdują się:
Pokoje w budynkach murowanych 1-5 osobowych, stołówka boiska do gier sportowych, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, miejsce na ognisko, zadaszona  wiata do organizacji  imprez na świeżym powietrzu, sala bilardowa, siłownia, wypożyczalnia rowerów, bezpłatny parking na terenie ośrodka.

Łukęcin to niewielka malownicza miejscowość wypoczynkowa położona nad morzem Bałtyckim, na trasie Dziwnów Pobierowo. Charakteryzuje się specyficznym mikroklimatem mającym wpływ na leczenie górnych dróg oddechowego, krążenia oraz innych schorzeń.

          W Łukęcinie znajduje się piękna, szeroka, nie zatłoczona piaszczysta plaża. Pas lasu z drużkami pieszymi i rowerowymi, dzielący plażę od ośrodka wczasowego jest idealnym miejscem sprzyjającym wypoczynkowi i rekreacji, można tam miło, spokojnie i wyjątkowo spędzić czas.

 

Warunki uczestnictwa i zgłoszenia:

  1. W obozie mogą uczestniczyć osoby powyżej 6 r.ż. trenujące oraz te, które pragną rozpocząć swoją przygodę z karate właśnie z nami podczas letniego obozu w Łukęcinie.
  2. W obozie mogą również brać udział całe rodziny lub dziecko z rodzicem. Przewidziana jest zniżka dla rodziny.
  3. Kartę uczestnika należy złożyć w oryginale u instruktora do dnia 31.05.2023r.
  4. Koszt uczestnictwa w obozie letnim w Łukęcinie: 2200 zł dziecko (do 18-stego roku), 2400 zł osoba dorosła.

 

Uwaga!!!

Jeżeli opłata rezerwacyjna zostanie wpłacona na konto Akademii do dnia 31.03.2023 obowiązuje cena preferencyjna: 2050 zł dziecko, 2200 zł osoba dorosła.

  1. Koszty obozu obejmują: transport uczestników, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę pedagogiczną, gadżet obozowy, udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, kulturalnych oraz w treningach karate.
  2. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
  3. Termin wpłaty opłaty rezerwacyjnej jest traktowany jako termin zgłoszenia.
  4. W przypadku rezygnacji opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi. W przypadku wpłaty opłaty rezerwacyjnej a braku miejsc – zostaje zwrócona w całości.
  5. Opłatę rezerwacyjną w wysokości 700 zł od osoby należy wpłacić na konto Akademii:

Dane do przelewu: Stowarzyszenie Akademia Karate Tradycyjnego Płock, ul. Korczaka 33, 09-408 Płock; konto bankowe:

PKO 83 1020 3974 0000 5102 0327 4545

Treść przelewu: Obóz Łukęcin 2023, imię i nazwisko uczestnika,

pozostała kwota płatna najpóźniej do 31.05.2023 r. (brak wpłaty powoduje skreślenie z listy uczestnika obozu, opłata rezerwacyjna nie podlega wówczas zwrotowi – nieterminowa wpłata traktowana jest jako niedopełnienie warunków umowy).

 

 

Dodatkowe informacje: Piotr Kuś tel. 665 614 625