Slider

Letni obóz „Stegna 2019” – INFORMACJE

STEGNA 2019 

Wyjazd: parking w Imielnicy za kościołem 24.06.2019r. (poniedziałek) godz. 9:00

Zbiórka: 8:45

Procedura wsiadania do autokaru:

walizki zostawiamy przy autokarze, bagażowi będą pakowali je do autokaru,

– rodzice nie wchodzą do autokaru,

– dziecko przekazane kierownikowi autokaru pozostaje w autokarze.

Jak przygotować się na wyjazd:

Drodzy Rodzice, postarajcie się pakować walizkę razem z dzieckiem żeby wiedziało jak wyglądają jego rzeczy i walizka. W miarę możliwości podpiszcie na metkach ubrania, na bluzach i koszulkach klubowych oraz karategach, możecie też podpisać walizkę.

Co należy zabrać:

  • karate-gi z pasem
  • bluzę klubową jeśli masz
  • dres treningowy
  • wygodną odzież uwzględniając zmienność pogody (koszulki z krótkim i długim rękawem, szorty i długie spodnie, kurtkę od deszczu, czapkę z daszkiem, strój kąpielowy, bieliznę, piżamę)
  • obuwie sportowe, klapki, sandały
  • przybory toaletowe, ręczniki (plażowy i do codziennej toalety)
  • krem z wysokim filtrem
  • inne według potrzeb

Prosimy o pakowanie rzeczy w rozsądnej ilości, jedziemy na obóz sportowy!

Informujemy, że opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za posiadane przez uczestnika obozu rzeczy znacznej wartości (biżuterię, pieniądze, gadżety elektroniczne) oraz rzeczy osobiste np. okulary, aparaty itp.

Osoby, które cierpią na chorobę lokomocyjną powinny przed podróżą zażyć odpowiednie tabletki. Prosimy wyposażyć dziecko w stosowane środki na podróż powrotną.

LEKI

Jeśli dziecko na stałe przyjmuje leki prosimy przygotować je w osobnej saszetce opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka. Do saszetki z lekami należy dołączyć kartkę z instrukcją jak je podawać oraz pisemną zgodę na podanie leków przez wychowawcę na obozie. Saszetkę z lekami oddają Państwo opiekunowi na zbiórce.

KIESZONKOWE

Kieszonkowe mogą Państwo zdeponować u instruktora na zbiórce. Kieszonkowe należy przygotować w osobnej kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą. Prosimy o podzielenie kieszonkowego na dniówki (np. 10, 20 zł).  Ponieważ w czasie podróży robimy przerwy na stacjach dzieci powinny mieć przy sobie drobne na ewentualne zakupy.

TELEFON KOMÓRKOWY

Dzieci mogą być wyposażone w telefon komórkowy. Zostanie on jednak zdeponowany u opiekunów i będzie wydawany raz dziennie w porze sjesty poobiedniej.

PROWIANT

Na podróż dzieci powinny mieć prowiant – napoje niegazowane, najlepiej wodę. Prosimy o rozsądek w pakowaniu słodyczy. Na obozie nie jemy chipsów i nie pijemy napojów typu cola (podróż to już obóz). W drodze powrotnej dzieci będą miały przygotowany prowiant przez ośrodek.

 

POWRÓT

Z obozu wracamy 3 lipca 2019 (środa) w godzinach popołudniowych (15:00-17:00) na parking w Imielnicy za Kościołem.

KONTAKT DO WYCHOWAWCÓW:

Piotr Kuś – 665 614 625

 

Prosimy również o wypełnienie oświadczenia i dostarczenie go Sensei’owi przy autokarze.

 

Oświadczenie

Imię, Nazwisko……………………………………………………………………………………………………………………….

Wyrażam zgodę na pokrycie ewentualnych szkód materialnych wyrządzonych przez moje dziecko w trakcie trwania obozu „Stegna 2019”.

Wyrażam    /   nie wyrażam /*    zgodę na podejmowanie decyzji związanych z leczeniem, hospitalizacją i zabiegami operacyjnymi w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia mojego dziecka przez kierownika lub opiekunów w czasie trwania obozu. Jednocześnie nie znam przeciwwskazań zdrowotnych do udziału mojego dziecka w obozie Stegna 2019, którego program i regulamin poznałem.

 

……………………………………………….                                                                ……………………………………………….

                    data                                                                                                   podpis rodzica