Obóz żeglarski – Wilkasy 2017

zagle2017

więcej...

Letni obóz sportowy !!!

Przedłużamy termin zgłoszenia w cenie promocyjnej do 15.05.2017 r. !!!

Karta kwalifikacyjna do pobrania TUTAJ  – prosimy dostarczyć do końca maja !

MIKOSZWO 2017

więcej...

Zapraszamy na treningi fitness, trening funkcjonalny, wzmacnianie, redukcja wagi !!!

Zapraszamy na treningi fitness, trening funkcjonalny, wzmacnianie, redukcja wagi !!!

– są jeszcze wolne miejsca !!!

Treningi odbywają się w Dojo PAKT, ul. Rembielińskiego 8

 

GRAFIK:

Wtorek – godz. 20.30 – 21.30

Czwartek –  godz. 20.30 – 21.30

Piątek – godz. 20.30 – 21.30

więcej...

informacje wyjazdowe Górki Wielkie

Wyjazd na zimowy obóz “Górki Wielkie 2017”

Data: 18.02.2017r.

Godzina: 08:30 (zbiórka godz. 8:15)

Miejsce wyjazdu: parking Imielnica – za kościołem

Powrót: ok. godz. 14:00 –

Miejsce przyjazdu: parking Imielnica

Co należy zabrać na zimowy obóz:

Karategi (lub strój sportowy na treningi karate), Strój sportowy do biegania (spodnie dresowe, bluza, buty sportowe kryte, ciepła czapka, kurtka przeciwdeszczowa, rękawiczki)

Sprzęt narciarski (buty, narty, kask, strój narciarski, rękawiczki, ciepłe skarpetki)

Przybory toaletowe (ręcznik, klapki, żel pod prysznic, krem do twarzy)

Legitymacja szkolna

!!!UWAGA!!! – proszę spakować dzieciom zdjęcie 13/18cm rodziny lub pupila.

Kto nie oddał pudełka po herbacie, proszę przynieść w dniu wyjazdu.

WAŻNE INFORMACJE WYJA...

więcej...

Program zimowych półkolonii

Przedstawiamy Państwu małą ściągawkę i program działania 🙂

plik do pobrania: program – półkolonii 2017

więcej...

Parking – DPD Wojewódzka Liga Karate Tradycyjnego 2017

ZMIANA MIEJSCA PARKINGOWEGO !!!

W trakcie trwania zawodów miejsca parkingowe przeniesione będą na boisko trawiaste obok szkoły.

Wjazd od ul. Podlaskiej !

większa mapka: https://www.facebook.com/PlockaAkademiaKarateTradycyjnego/photos/a.312153625582020.1073741828.200395423424508/942301319233911/?type=3&theater

 

Autokary wjeżdżają w główną bramę do samego końca parkingu !!!

więcej...

PROGRAM – DPD WOJEWÓDZKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2017

Przesyłamy ramowy program zawodów:

PROGRAM – DPD Wojewódzka Liga Karate Tradycyjnego 2017

  • program może ulec zmianie. Prosimy o przybycie najpóźniej na 30 min przed wyznaczoną godziną !
więcej...

EGZAMINY w Dojo PAKT

Przedstawiamy podział na grupy egzaminacyjne – piątek 27.01.2017r.

Egzamin odbędzie się w Dojo PAKT ul. Rembielińskiego 8.

Proszę przybyć punktualnie.

GRUPA 1 – GODZ. 16.00

Badaczewski Adam
Baranowski Konrad
Chojnacki Adam
Chojnacki Hubert
Chudzik Juliusz
Graczyk Łucja
Jałtuszewski Filip
Janyszko Karol
Kępczyńska Dominika
Kiełkiewicz Patrycja
Kłys Dominik
Komsta Eliza
Krajewski Aleksander
Lewandowski Wiktor
Miszczak Kacper
Orzechowska Barbara
Rudzka Maja
Sitkowski Szymon
Stasiak Kacper
Sulkowski Igor
Szymczak Michał
Świerczyńska Sylwia
Trzaskowski Kacper
Wiliński Szymon
Ziółkowska Nikola

GRUPA 2 –  GODZ. 16.30

Andrzejczak Jan
Andrzejczak Leszek
Atlak Anastazja
Czerwińska Roksana
Dałek Michał
Dałek Wojciech
Dylik Maciej
Dylik Małgorzata
Gajewski Michał
Garstka...

więcej...

Trening przygotowujący do egzaminów

Dnia 21.01. 2017r. zapraszamy na trening przygotowujący do egzaminów.

W Dojo PAKT ul. Rembielińskiego 8.

Trening jest dla zawodników przystępujących do egzaminu w terminie 27.01.2017r.

Program godzinowy:

10.00-11.00 – białe pasy (przygotowanie na 8 kyu)

11.00-12.00 – żółte pasy (przygotowanie na 7 kyu)

12.00-13.00 – pomarańczowe pasy (przygotowanie na 6 kyu)

13.00-14.00 – 6 i 5 kyu (przygotowanie na 5 i 4 kyu)

14.00-15.00 – 4,3,2 kyu (przygotowanie na 3,2,1 kyu)

 

więcej...

Noworoczny Turniej Karate Tradycyjnego – SUPER KARATEKA- 2017

Noworoczny Turniej Karate Tradycyjnego- „SUPER KARATEKA” – 2017

 

Turniej przeznaczony jest dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę z karate oraz ze startami w zawodach.

Termin: 28.01.2017r.  (sobota)

Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr. 20 ul. Korczaka 10

Godz.: 16.00

Koszt: 25 zł

Grupy/ roczniki : (oddzielnie startują chłopcy i dziewczęta)

Grupa 1: 2012 i młodsi

Grupa 2: 2011 – 2010

Grupa 3: 2009 – 2008

Grupa 4: 2007 – 2006

 

Zapisy u senseia Janka i senseia Piotra !!!

 

więcej...